بیسل

نمایش 1–24 از 29 نتیجه

کالاهای موجود

در سال 1876 ملویل بیسل و همسرش آنا یک فروشگاه کوچک ظروف در گراند راپیدز، میشیگان را اداره می کردند. ملویل که از پاک کردن مداوم خاک روی فرش مغازه کلافه بود یک نوع جاروی چرخشی را ابداع کرد. طولی نکشید که دوستان و مشتریان مغازه در مورد خرید این جارو سوال کردند و وقتی این سوال ها زیاد شد، تجارت جدیدی متولد گردید.

هنگامی که ملویل در سال 1889 درگذشت، این سوال به وجود آمد که چه کسی می تواند مدیریت BISSELL را بدست بگیرد. آنا بیسل وارد عرصه مدیریت شد و به عنوان اولین مدیر عامل زن در آمریکا کار خود را آغاز کرد. آنا این اختراع پرطرفدار را ثبت کرد و در این هنگام سفرهایی را در سراسر آمریکای شمالی و اروپا انجام داد. طولی نکشید که بیسل اولین هوادار مشهور خود، ملکه ویکتوریا انگلستان را که هر هفته اصرار داشت کاخ خود را با بیسل تمیزکنند، بدست آورد. خدمه کاخ نیز طرفدار بیسل بودند، علت این طرفداری سرعت و کیفیت تمیز کردن جاروهای بیسل بود که باعث کاهش وقت کاری طولانی آن ها شده بود و می توانستند از اقات فراغت خود بیشتر و طولانی تر استفاده بکنند.

آنا بیسل: “وقتی فهمیدیم که می توانیم یک کاخ را تمیز کنیم، تصمیم گرفتیم محصولات دیگری از این قبیل به سبد کار خود اضافه کنیم. در سال 1956 ما فرش شوی های دستی را اضافه کردیم. یک سال بعد، محصولات ما برنده جوایز شدند. در سال 1957 فرش شوی بیسل برنده جایزه باخنر شد”.

 شرکت بیسل در سال 1979 دستگاهی برقی معرفی کرد که می توانست هر فرش یا موکتی را به صورت عمیق تمیز کند و هرگونه کثیفی و باکتری را پاک کند. به گفته آنا بیسل: ” دیگه از فرش کثیف خلاص شدیم”. سپس، در اواخر دهه 1980 ما BISSELL SC، اولین دستگاه تمیز کننده عمیق خود را که به منبع آب متصل نبود، معرفی کردیم. این دستگاه شستن عمیق را از قبل کارآمدتر و راحت تر کرد. البته، ما در اینجا متوقف نشدیم. در سال های آینده ما چیزهایی مانند BISSELL Big Green Clean Machine® و PowerGroom® را ارائه دادیم، که اولین جاروی ایستاده با مارک BISSELL را نشان می دهد.

در سال 2005 پاک کننده قابل حمل SpotBot را راه اندازی کردیم، اولین محصول ما که به طور خاص برای مقابله با مشکلات حیوانات خانگی طراحی شده است.

امروز BISSELL همچنان یک شرکت خانوادگی است و علاقه زیادی به کمک در تمیز کردن خانه شما به طور موثر و آسان دارد، بنابراین شما از زندگی لذت می برید و در خانه ای تمیزتر زندگی می کنید. در پایان روز، مهم نیست که کثیفی های منزل شما ناشی از غذای کودک یا شراب قرمز، گل یا شکلات، موی گربه یا خرابکاری حیوان خانگی باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا سریع آنها را پاک کرده و به زندگی لذت بخش خود ادامه دهید.

شرکت بیسل تولید کننده انواع تمیزکننده سطوح نرم (فرش، موکت و …) و سخت (سنگ، سرامیک، پارکت و …) با 150 سال قدمت از شهر میشگان آمریکا کار خود را شروع کرده. این شرکت به صورت تخصصی از فناوری های جدید استفاده می کند تا کار شما را در شستشو سطوح آسان سازد.

اطلاعات بیشتر ...